ÖZ GRUP ŞİRKETLERİ

       Çekirdeğini uzun yıllardan beri bakır ve bakır alaşımlı tel ve şerit üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından Öz-Tel Metal Sanayi A.Ş.’nin oluşturduğu Oz Grup Şirketleri, dış ticaret konusunda geniş bir ürün yelpazesinde yedi yıldan uzun bir süredir faaliyet göstermektedir.

       Grup firmamız olan OZ-TEL METAL SAN. A.S. 1987 yılından itibaren bakır ve bakır alaşımlı ürünlerle Türk metal sektörünün öncü firmalarından biridir. Bu tarihten itibaren imalatçıların talebi doğrultusunda yeni teknolojileri takip ederek imalatçıların talebine cevap vermekteyiz. Öz-Tel Metal, bakır, pirinç ve nikel alaşımlarından şerit ve yassı tel üretmektedir 2010 yılında fermuar üretiminde çığır açan Y tel üretimine başlanmıştır. Y tel için gerekli fermuar diş makineleri de firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Öz-Tel Metal olarak metal fermuar, metal düğme, elektrik, elektronik, banyo armatür, otomotiv, otomasyon ve dekorasyon sektörlerine hizmet vermektedir. Ayrıca, aynı ürünleri yurtdışına da ihrac etmekteyiz.

       İhracat faaliyetlerimizin yanısıra, ithalat faaliyetlerimizi, kendi firmamızın bulunduğu Çin başta olmak üzere, Uzak Doğu ülkelerindeki profesyonel network ağımız ve ticari bağlantılarımızla sürdürmekteyiz.. Sadece standart ürünlerde değil, global rekabetçi ortamın gereği olan, işinizi ve üretim kalitenizi geliştirmek, ihracatınızı arttırmak için gerekli her türlü özel makine, ekipman, hammadde ve ara maddeler ihtiyaçlarınızı Öz Grup Şirketleri olarak, yarının modern teknolojik standartları, üstün hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarımızla bugün tedarik ediyoruz.

Öz Grup Şirketlerini, işinizi yarına taşırken yakın çözüm ortağınız olarak seçmeniz için iyi nedenlerimiz var:
Deneyim

Öz Grup Şirketleri, 7 yılı aşan deneyimiyle yüzlerce Türk firmasının, işlerini geliştirmesine, kazançlarını arttırmasına, ihracata yönelik kaliteli üretimine katkıda bulunan, makine, aksam, hammadde ve ara madde temin etmektedir.

Pazar Bilgisi ve Özel Üretim

Pazar bilgimiz ve pazara hakimiyetimizle ihtiyacınız ne olursa olsun, Çin’in her bölgesine dağılmış profesyonel network ağımızla, kaliteli ve uygun ürünleri temin ediyoruz. Sadece standart ürünlerde değil, eğer özel bir ürüne ihtiyacınız varsa, en uygun koşullarda doğru yerde üretilmesi için, gerekli bağlantıları kuruyoruz. Ürünlerin prototiplerinin hazırlanması, kalite kontrolü ve en iyi fiyatlar ve temin sürelerinin belirlenmesi konusunda müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Çin'de kurulu firmamız ve yaygın ticari networkümüzle, Çin'in her yerine ulaşıyor, tüm formalitelerin üstesinden geliyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Şimdiye kadar, Fermuar Makinaları, Outdoor Led Üniteleri, Düğme Makinaları, Tela, Cam Makinaları, Koli Bandı, Mıknatıs, Metal Kaplama Kimyasalları, Boya, Boya Kimyasalları, İplik, Kuaför Ekipmanları, Alüminyum Kompozit Panelleri, Baskı ve Matbaa Makinaları gibi ürünlerin bulunduğu geniş bir yelpazede düzenli olarak ithalatımız ve buna bağlı bir tedarik zincirimiz var. Ürün yelpazemiz, hergün eklenen yeni ürünlerle sürekli genişlemektedir.

Hızlı Kaliteli ve Ekonomik Servis

Mallarınızın hazırlanması, yola çıkması, en uygun ve en seri şekilde Türkiye’ye nakledilmesini her aşamada kontrol ediyoruz. Küçük partilerinizi bizim kendi yüklemelerimizin içinde parsiyel olarak getiriyoruz. İhtiyaç halinde, deneyimli gümrükleme ekibimizle, mallarınızın her türlü gümrükleme hizmeti de dahil olmak üzere kapıya teslim hizmetler de veriyoruz.

Güvenilirlik

İhtiyacınız olan malların sürekliliğini garanti ediyoruz. Ayrıca, ithal ettiğimiz makine ve ekipmanın garanti süresince ve garanti süresi sonrasında da her türlü satış sonrası teknik servis ve yedek parça desteğini veriyoruz. Gerektiğinde yurtdışından getirttiğimiz teknik personelle problemleri aşmakta yardımcı oluyoruz. Türkiye’ye müşterinin talebi doğrultusunda ithalatta gerekli kalite normlarında, testleri geçecek, standartlara uygun ürünler almanızı taahüt ediyoruz.

Uzman Danışmanlık Desteği

Globalleşen dünyada uluslararası küresel rekabet ortamında ayakta kalabilmek ve piyasa taleplerine hızlı çözümler üretmenin temel koşulu güçlü rekabet dinamiklerine sahip olmaktır. Bu da belgelendirilmiş kalite standartlarına uygun üretim, yeniliklere odaklanmak, innovasyon ve AR-GE çalışmalarından geçmektedir. Bu bağlamda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her aşamada, mevcut sistem içerisinde yararlanabileceği tüm devlet destekleri ve teşviklerinden yararlanması için uzman danışman kadromuzla en optimum çözümleri müşterilerimize sunmaktayız.